Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Position
pt: Posição

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Icon path
pt: Caminho do ícone

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
pt: Se você não tem acesso direto ao servidor, use este campo para fazer o upload do seu ícone.

en: The preview image will be shown while editing the content.
pt: Uma prévia da imagem será apresentada ao editar o conteúdo.

en: Image style
pt: Estilo da imagem
