Menu Icons (7.x-3.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Position
id: Posisi

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: The preview image will be shown while editing the content.
id: Pratinjau gambar akan ditampilkan saat menyunting konten.

en: Image style
id: Gaya gambar
