Menu Picture (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Menu
el: Μενού

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
