Menu Picture (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Menu
et: Menüü

en: Image style
et: Pildi stiil
