Menu Picture (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Menu
he: תפריט

en: Image style
he: סגנון תמונה
