Menu Picture (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Image
hi: चित्र

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: Menu
hi: सूची

en: Image style
hi: छवि शैली
