Menu Picture (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Image style
hr: Stil slike
