Menu Picture (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Menu
ar: القائمة

en: Image style
ar: نمط الصورة
