Menu Picture (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: Menu
ca: Menú

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: File manager
ca: Gestor de fitxers
