Menu Picture (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: File manager
cs: Správce souborů
