Menu Picture (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Image
de: Bild

en: File extensions
de: Dateierweiterungen

en: Menu
de: Menü

en: Image style
de: Bildstil

en: File manager
de: Dateimanager
