Menu Picture (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Menu
eu: Menua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
