Menu Picture (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: Menu
fi: Valikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
