Menu Picture (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Menu
gl: Menú

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
