Menu Picture (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: Menu
hu: Menü

en: Image style
hu: Képstílus

en: File manager
hu: Fájlkezelő

en: Upload size
hu: Feltöltési méret

en: Configure maximum size of file to upload (Mb).
hu: A feltöltés legnagyobb méretének beállítása (MB).
