Menu Picture (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Image
ja: 画像

en: File extensions
ja: ファイル拡張子

en: Menu
ja: メニュー

en: Image style
ja: 画像のスタイル
