Menu Picture (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Menu
lt: Meniu

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
