Menu Picture (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Image style
lv: Attēla stils
