Menu Picture (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Menu
fa: قائم

en: Image style
fa: سبک تصویر
