Menu Picture (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Menu
ro: Meniu

en: Image style
ro: Stil imagine
