Menu Picture (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image
ru: Изображение

en: File extensions
ru: Расширения файла

en: Menu
ru: Меню

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: File manager
ru: Менеджер файлов
