Menu Picture (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Menu
sv: Meny

en: Image style
sv: Stilmall för bild
