Menu Picture (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: File extensions
tr: Dosya uzantıları

en: Menu
tr: Menü

en: Image style
tr: Resim stili
