Menu Picture (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Menu
uk: Меню

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: File manager
uk: Керування файлами

en: Upload size
uk: Розмір відвантаження

en: Configure maximum size of file to upload (Mb).
uk: Налаштувати максимальний розмір файла для викладання (Мб)
