Menu Export/Import (7.x-1.1-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Import
fi: Tuo

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Path
fi: Polku

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: published
fi: julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Content language
fi: Sisällön kieli
