Menu Export/Import (7.x-1.1-rc1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
