Menu Export/Import (7.x-1.1-rc3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Import
el: Εισαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Path
el: Διαδρομή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: published
el: δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Content language
el: Γλώσσα περιεχομένου
