Menu Export/Import (7.x-1.1-rc3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Import
hr: Uvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Path
hr: Putanja

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno
