Menu Export/Import (7.x-1.1-rc3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Path
ur: پاتھ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از
