Menu Export/Import (7.x-1.1-rc4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Import
ar: استيراد

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Back
ar: رجوع

en: Path
ar: المسار

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: System path
ar: مسار النظام

en: Authored by
ar: ألّفه

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور
