Menu Export/Import (7.x-1.1-rc4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Back
hy: Հետ

en: Path
hy: Ուղի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
