Menu Export/Import (7.x-1.1-rc4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Import
is: Flytja inn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Path
is: Slóð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt
