Menu Export/Import (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Back
gl: Voltar

en: Path
gl: Ruta

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado
