Menu Export/Import (7.x-1.2-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Development
ml: വികസനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Path
ml: വഴി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
