Menu Export/Import (7.x-1.2-beta2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Back
he: אחורה

en: Path
he: מיקום

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: System path
he: נתיב מערכת

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: published
he: פורסם

en: not published
he: לא פורסם
