Menu Export/Import (7.x-1.2-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak
