Menu Export/Import (7.x-1.2-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Path
lt: Kelias

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas
