Menu Export/Import (7.x-1.2-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Path
mr: रस्ता

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक
