Menu Export/Import (7.x-1.2-beta2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Back
pt: Voltar

en: Path
pt: Caminho

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Published
pt: Publicado

en: System path
pt: Diretório do sistema

en: Authored by
pt: Escrito por

en: published
pt: publicado

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: not published
pt: não publicado

en: Menu Item
pt: Item do Menu
