Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Development
am: ልማት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Path
am: ዱካ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
