Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Path
ca: Camí

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: System path
ca: Camí de sistema

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: published
ca: publicat

en: not published
ca: no publicat
