Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Back
fil: Bumalik

en: Path
fil: Landas

en: Published
fil: Inilathala

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
