Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Path
lv: Ceļš

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: System path
lv: Sistēmas ceļš

en: Authored by
lv: Autors

en: published
lv: publicēts

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: not published
lv: nepublicēts
