Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Development
ne: विकास

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Path
ne: मार्ग

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
