Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Path
nl: Pad

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: System path
nl: Systeempad

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: published
nl: gepubliceerd

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Import options
nl: Importeer-opties
