Menu Export/Import (7.x-1.2-rc1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Back
pl: Wstecz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Published
pl: Opublikowane

en: System path
pl: Ścieżka systemowa

en: Authored by
pl: Autor

en: published
pl: opublikowany

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Line ending
pl: Zakończenie wiersza
