Menu Export/Import (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Development
es: Desarrollo

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Back
es: Atrás

en: Path
es: Ruta

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Published
es: Publicado

en: System path
es: Ruta del systema

en: Authored by
es: Escrito por

en: published
es: publicado

en: Content settings
es: Configuración de contenido

en: not published
es: no publicado

en: Line ending
es: Fin de línea
