Menu Export/Import (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Weight
fr: Poids

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Back
fr: Précédent

en: Path
fr: Chemin

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Published
fr: Publié

en: System path
fr: Chemin système

en: Authored by
fr: Écrit par

en: published
fr: publié

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: not published
fr: non publié

en: Menu Item
fr: Élément de menu

en: Line ending
fr: Fin de ligne

en: Import options
fr: Options d'importation
