Menu Export/Import (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Path
hu: Útvonal

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Published
hu: Közzétéve

en: System path
hu: Rendszerútvonal

en: Authored by
hu: Szerző

en: published
hu: közzétett

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: not published
hu: rejtett

en: Import options
hu: Importálási beállítások
