Menu Export/Import (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Path
os: Фæндаг
